OMGBMAGYGAVPUANOP
1Alanyaspor 852118108172,13
2Trabzonspor A.Ş. 843117107151,88
3Fenerbahçe 84221385141,75
4Medipol Başakşehir 842214104141,75
5Galatasaray A.Ş. 8341981131,63
6Demir Grup Sivasspor 833214104121,50
7Konyaspor 73311064121,71
8Gazişehir Gaziantep 83231317-4111,38
9Antalyaspor 8323915-6111,38
10Yeni Malatyaspor 731316106101,43
11Göztepe 823377091,13
12Beşiktaş A.Ş. 82331012-291,13
13MKE Ankaragücü 8233611-591,13
14Yukatel Denizlispor 8224710-381,00
15Kasımpaşa A.Ş. 8224812-481,00
16Çaykur Rizespor 8224816-881,00
17Gençlerbirliği 81341212060,75
18İstikbal Mob. Kayserispor 8044815-740,50
Puan durumunu sırala: Galibiyet - Beraberlik - Mağlubiyet - Atılan gol - Yenen gol - Averaj


20.10.2019 19:00Süper Lig 8. HaftaYukatel DenizlisporFenerbahçe1 - 2
04.10.2019 20:30Süper Lig 7. HaftaFenerbahçeAntalyaspor0 - 1
28.09.2019 20:00Süper Lig 6. HaftaGalatasaray A.Ş.Fenerbahçe0 - 0
21.09.2019 20:00Süper Lig 5. HaftaFenerbahçeMKE Ankaragücü2 - 1
16.09.2019 20:00Süper Lig 4. HaftaAlanyasporFenerbahçe3 - 1
01.09.2019 21:45Süper Lig 3. HaftaFenerbahçeTrabzonspor A.Ş.1 - 1
24.08.2019 21:45Süper Lig 2. HaftaMedipol BaşakşehirFenerbahçe1 - 2
19.08.2019 20:00Süper Lig 1. HaftaFenerbahçeGazişehir Gaziantep5 - 0




antu com ios app






Antu.com Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi
Copyright © 1997-2019 Antu.com